A sunflower, butterfly & bee background banner for the Sunflower Kids Club

Дитячий клуб “Соняшники”

Клуб є затишним місцем, де україньскі діти і їх сім’ї знаходили підтримку і розвиток емоційного здоров’я з липня 2022. В нашому клубі діти, від 0 до 17 років, люблять навчатись, виражати себе, заводити друзів і отримувати підтримку стосовно їх емоційного здоров’я та інтеграції в Йорку і взагалі в країні.  

З тих пір, як клуб відкрився минулого літа, ми привітали в клубі 106 дітей і 89 дорослих. Діти і їх батьки люблять в клубі відпочивати, спілкуватись, підтримувати один одного, розвиватись і приймати участь в групових заняттях, розроблених саме для них нашими вчителями, психологами і іншими спеціалістами. Діти і дорослі також можуть отримати індивідуальну психологічну підтримку від наших українських психологів. 

Клуб розвивається, і в цьому академічному році буде функціонувати як Центр з розвитку дитячої кретивності і стійкості. Ми працюємо з 10.00 до 12.15. Реєстрація до клубу на 3-тю чверть в 2023-24 акедимічного року тепер відкрита до 12 березня. 

Як зареєструватись?

1. Якщо ви вже були членом клубу у минулому, вам не треба заповнювати Реєстраційну форму. У нас вже є інформація про вас. Якщо ви в перший раз будете приходити до нас, вам потрібно заповнити Реєстраційну форму

2. Оберіть, які із гуртків перерахонаних внизу, ваша дитина хотіла би відвідувати. Всі дитячі гуртки і курси, обведені внизу блакитною рамкою. Ви зможете дізнатися більше інформації і забукувати гурток, якщо натиснете на нього. Потім ви можете його добавити в свій кошик і заплатити за підписку вашої дитини до клубу на другу чверть. Якщо ви би хотіли, щоб ваші інші діти також відвідували гуртки, ви можете добавити новий гурток, обрав опцію “Заняття для 2-ї, 3-ї або 4-ї дитини”. Коли ви заплатите за підписку вашої дитини / дітей за відвідування їх гуртків, ви дістанете лист-підтвердження про це. Ви зареєструвались! 

Ми пропонуємо наступні гуртки в клубі:

Element bee only

Гурток «Творимо і витворяємо» 

Вчитель: Оля Говорова

Вік дітей: 2-5 років

Тривалість: 2 години

Element blue branch

Гурток з українoзнавства «Моя Україна!»

Вчитель: Віта Самойленко

Вік: 8-11 років

Тривалість: 1 година

Element red heart

Гурток емоційного інтелекту “Пізнаємо себе”

Вчитель: Альона Хендерсон

Вік дітей: 6-10 років

Тривалість: 1 година

Element red branch

Гурток акторської майстерності

Вчитель: Дарина Клименко

Вік дітей: 13-17 років

Тривалість: 1 година

Element blue leaves

Курс підготовки до іспитів з математики GCSE

Вчитель: Катерина Осипчук

Вік дітей: 15-17 років

Тривалість: 2 години

Element red butterfly only

Гурток “Грай та розвивайся”

Вчитель: Ольга Сіматова

Вік дітей: 11-17 років

Тривалість: 1 година

Чого очікувати від занять? 

Всі навчальні заняття для дітей і дорослих будуть відбуватись в приміщенні клубу з 10.00 до 12.15. Кожне заняття буде тривати від 1 до 2 годин. Будь ласка, читайте опис кожного заняття, щоб ви могли обрати, що ваша дитина хотіла б відвідувати і знати тривалість кожного заняття. В 11.00 буде перерва на 15 хвилин. Всі заняття проходять неподалік одне від одного, але в окремих кімнатах. 

Дорослі також можуть обрати відвідувати щонедільну групу для дорослих, в якій вони зможуть гармонійно розвивати своє емоційне здоров’я в колі інших мам. Ці інтенсивні практичні заняття будуть проводитись одним із наших психологів. Інші батьки зможуть привести своїх дітей і потім їх забрати по закінченню заняття або зачекати на них

Children drawing

Додаткові послуги в клубі

Olesia_workshop

1. Групові зустрічі для мам «Жіноче Коло»

Мета цих зустрічей – надати мамам нашого клубу можливість спілкування, підтримки одне одного та придбання цікавих вмінь і розвитку психологічного здоров’я. Зустрічі будуть проводитись кожної суботи і будуть проходити паралельно з дитячими гуртками. 

В рамках клубу будуть запропоновані різноманітні типи зустрічей: чаювання і розмови, макіяж, готування улублених страв та емоції, практики усвідомленості, креативні заняття, зустрічі із психологом та багато іншого.

2. English Speaking Club ‘Speak Up’

Тривалість заняття: 1 година

Запрошуємо вас не цікаві заняття з нашою кваліфікованою вчителькою з великим досвідом – Вітою Самойленко. 

“Уже позаду ті дні, коли українці вперше зіткнулися із загальною потребою вивчати англійську мову. Майже за 2 роки ви вже вивчили безліч граматичних вправ та мовних структур, поповнили свій словниковий запас. Але все ще відчуваєте складність застосування всього цього у спілкуванні?

Якщо так то запрошую усіх бажаючих до мовного клубу “SpeakUp”! Правила знову?   Граматика? Ні, лише усне спілкування. І жодного слова рідної мовою. Спробуйте свої сили, висловлюйте свої думки, сперечайтесь, дискутуйте… Кожне заняття — інша тема для спілкування та обговорення. Багато цікавих актуальних тем. Не зволікайте, Let’s Speak up!”

Consultations with children

3. Індивідуальні консультації для дорослих, підлітків та дітей з одним із наших кваліфікованих психологів Олесею Тимохіною. Діти і дорослі також можуть дістати індивідуальну підтримку від одного із наших кваліфікованих психологів. Всі групові і індивідуальні заняття проводяться нашими досвідченими українськими спеціалістами на українській мові. Індивідуальні консультації з психологом можуть бути організовані і сплачені за кожне заняття. Всі ціни дуже знижені, так як важливо, щоб всі люди, кому потрібна допомога, могли її отримати. 

Consultations with children
українськa вечіркa

4. Заходи і свята

26 червня український клуб “Соняшники” запрошує ВСІХ українських жінок на Українську вечірку! Це буде веселий вечір відпочинку з:

 • веселими розіграшами,
 • танцями,
 • сучасною україньскою та іноземною музикою,
 • смачними закусками та
 • чудовою українською компанією.

В ціну квитка входить келих просекко!

5. Подорожі, які ми організовуємо один раз на 2 місяці. Наша наступна подорож відбудеться 8 червня на море, в містечко Bridlington!

За традицією нашого клубу ми завершуємо рік подорожжю! В цей день у вас буде унікальна можливість побачити дуже багато цікавого:

 • Відпочити на пляжі в Bridlington
 • Відвідати історичний будинок – Sewerby Hall
 • Відвідати зоопарк в Sewerby Hall
 • Погратись на гральній  площадці в Sewerby Hall
 • Покататись на маленькому потязі
 • Прийняти участь у казковій подорожі з місцевими акторами театру!
Sewerby Hall (house)

Ласкаво просимо до нашого унікального затишного кутка, де підтримка, любов і турбота надаються українцями для українців – місце, де відкриваються серця!

One Off Donation

Monthly Contribution

If you are interested in becoming a sponsor, please email hello@sunflowersinyork.co.uk

Sponsorship

If you are interested in becoming a sponsor, please email support@sunflowersinyork.co.uk

Help us make a difference.

By sending us a donation, you'll be supporting our Kids Club and other activities that will enhance the mental, emotional and/or social well-being of children and young people who had to flee Ukraine with their families. All our activities also aim to support their carers, with a smooth transition and settling in UK.